Warning: A non-numeric value encountered in /wordpress/wp-content/themes/Divi/functions.php on line 5562

KONTAKT

Siedziba firmy Laser Machine Service znajduje się w Imielinie (woj. śląskie), około 20 km od Katowic.
Dogodna lokalizacja biura, około 40 km od dwóch lotnisk: w Katowicach – Pyrzowicach oraz w Krakowie – Balicach, zapewnia łatwą drogę do odwiedzenia naszej firmy!

Właściciel:

Wojciech Szala, tel. +48 512 127 274

w.szala@servicelaser.pl

Biuro:

Natalia Mosio, tel. +48 518 544 699

n.mosio@servicelaser.pl

Magdalena Cyganek, tel. +48 661 666 719

m.cyganek@servicelaser.pl

Justyna Skiba, tel. +48 661 526 626

j.skiba@servicelaser.pl

Dział handlowy:

Jacek Stenzel, tel. +48 512730 071

j.stenzel@servicelaser.pl

Piotr Urbaś, tel. +48 500 754 105

p.urbas@servicelaser.pl

Księgowość:

Katarzyna Krawiec, tel. +48 518 544 699

k.krawiec@servicelaser.pl

Siedziba firmy:
41-407 Imielin
ul. Hallera 23E
tel. +48 518 544 699
godziny otwarcia: 8.00 – 16.00

Siedziba firmy LMS