REMONTY MASZYN

W Laser Machine Service wierzymy w długoletnią niezawodność i precyzję pracy maszyn marki TRUMPF. Dlatego jedną z gałęzi prowadzonej przez nas działalności są remonty maszyn. Gdyż nawet najbardziej niezawodne urządzenia potrzebują z czasem większej interwencji profesjonalnego serwisu, by móc sprawnie funkcjonować przez kolejne długie lata. Nasz serwis podchodzi do przeprowadzanych remontów w sposób profesjonalny i całościowy, skupiając się nie tylko na technicznej stronie maszyny odpowiadającej za jej sprawne działanie, ale także na stronie wizualnej maszyny.

Przed przystąpieniem do remontu nasi technicy przeprowadzają szczegółową diagnozę maszyny i na jej podstawie wskazują prace jakie muszą być wykonane w maszynie oraz części, które będą podlegać wymianie bądź regeneracji. Standardem jest również malowanie korpusu maszyny, dokładnie jej czyszczenie oraz wymiana zniszczonych elementów obudowy.

Dla pełniejszego obrazu remontów maszyn przeprowadzanych w siedzibie naszej firmy zamieszczamy poniżej zdjęcia remontu maszyny TRUMPF L3030 (stan maszyny po przewiezieniu do siedziby LMS).

W ramach gruntownego remontu, jaki przeszła w naszej siedzibie maszyna L3030, miedzy innymi zostały podjęte następujące prace naprawcze:

  • wymiana optyki zewnętrznej, czyszczenie optyki wewnętrznej,
  • gruntowne czyszczenie maszyny,
  • malowanie korpusu maszyny,
  • regeneracja lub wymiana uszkodzonych elementów obudowy maszyny,
  • regeneracja głowic tnących,
  • wymiana takich elementów eksploatacyjnych jak: osłony prowadzenia wiązki, oleje, filtry, elementy zmieniacza palet.

Poniżej zdjęcia w trakcie remontu i po instalacji maszyny u Klienta.